A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

World Cup Latin & Ballroom WDC AL & 11th Stardance Festival

Bilety/Stoliki/Startowe on-line


Aby dokonać zakupu miejsc przy stoliku wybierz w kolejnóści:

1. Termin turnieju: 13.04.2019

2. Wybierz miejsce: Stoliki...

3.Wybierz wejściówkę: Całodzienny

4.Wybierz stolik i ilość miejsc (maksymalnie 4 os. przy jednym stoliku).

 

PODSTAWÓWKA I GIMNAZJUM

DOROŚLI

SEKTORY A,B,C,D

CENA ZA OSOBĘ

CENA ZA OSOBĘ

DZIECI 0-5 LAT BEZPŁATNIE

 

 

I, II, III Blok

25,00 zł

50,00 zł

Gala - IV Blok

50,00 zł

80,00 zł

Całodniowy

60,00 zł

100,00 zł

 

PODSTAWÓWKA I GIMNAZJUM

DOROŚLI

STOLIKI

CENA ZA OSOBĘ

CENA ZA OSOBĘ

Całodniowy (dziecko pow.4 lat-100zł)

160,00 zł

160,00 zł

 

Ceny wpisowego dla tancerzy:

Ceny biletów

Tancerz/ Tancerka

za kombinację w klasie "brąz"

za kombinację w klasie H,G

PROMO. 15 zł/os. płatne na miejscu

20 zł/os.

za kombinację w klasie F, E

35 zł/os.

za styl w klasie F,E,D,C,B,A

30 zł/os.

za styl w klasie Open

40 zł/os.

za udział U12 / U14 / U16 / U19/ U21/ w                        WDC AL European Cup Latin

60 zł/os. / 15 Euro per person

 za udział  Amatorzy European Latin Cup

 100 zł/os. / 25 Euro per person

 

Sprzedaż biletów on-line

  • Obsługą płatności elektronicznych zajmuje się system PayU.
  • Organizator turnieju zobowiązuje się, w przypadku dokonania przez kupującego opłaty za pomocą płatności on-line, dostarczyć Kupującemu zakupiony bilet w formie elektronicznej na podany adres email lub umożliwić mu pobranie wygenerowanego biletu ze swojej strony internetowej lub w innej formie po uprzednim kontakcie z Organizatorem. W przeciwnym wypadku Organizator zwróci 100% zapłaconej kwoty kupującemu w ciągu 14 dni.
  • Dostępne formy płatności to przelew bankowy, karty płatnicze oraz szybkie formy płatności dla wszystkich banków zintegrowanych z systemem PayU.
  • Ochrona danych osobowych. W momencie rezerwacji biletów na turniej on-line konieczne jest podanie przez Kupującego jego prawdziwego Imienia, Nazwiska oraz adresu E-mail. Przekazanie tych danych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne do dokonania zakupu biletu. Przekazane dane podlegają pełnej ochronie wynikającej z zapisów ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).
    Organizator turnieju będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Skawinski Dance Group i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach Skawinski Dance Group lub ofertach specjalnych. Organizator deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim.
  • Polityka zwrotów. Ze względu na specyfikę rezerwowania konkretnych miejsc na hali, na której odbywać się będzie turniej tańca zwroty nie są akceptowane przez Organizatora. Kupujący zobowiązany jest do podjęcia przemyślanej decyzji co do wyboru miejsca i decyzji o jego wykupieniu. Organizator dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach możliwość zmiany miejsca na inne w tej samej cenie lub na miejsce w cenie wyższej od pierwotnie wykupionej po uprzednim kontakcie z Organizatorem. Zastrzega on sobie jednak prawo do odmowy zamiany miejsca bez podawania przyczyny.
  • Polityka reklamacji. Organizator zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej w sytuacji gdy organizowane przez niego wydarzenie się nie odbędzie. Organizator zobowiązuje się w takim przypadku do dokonania zwrotu 100% wpłaconej przez Kupującego kwoty na podane przez Kupującego konto. Kontakt w sprawie reklamacji: michal@skawinski.com